Polityka prywatności.“Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy”
Administrator danych osobowych.
Administratorem danych osobowych jest firma MESITO Łukasz Ziębiński z siedzibą w Kętach, ul. Sienkiewicza 1b, kod pocztowy 32-650, adres email: biuro@mesito.pl, tel: 534 376 310
Cel i interes.
Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.”
Dobrowolne wyrażenie zgody.
“Podanie danych osobowych na stronie internetowej www.mesito.pl jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam wpływ na przeglądarkę internetową i jej ustawienia. Odbiorcami danych osobowych mogą być Google, Facebook.. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Mam prawo zażądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.”
„W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych. Sposoby kontaktu z inspektorem ochrony danych w firmie MESITO Łukasz Ziębiński z siedzibą w Kętach, adres korespondencyjny 32-650 Kęty ul.Sienkiewicza 1b, adres e-mail: biuro@mesito.pl, tel. 534 376 310, formularz kontaktowy dostępny na stronie www.mesito.pl.
Cel przetwarzania.
“Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej”.
Prawa użytkownika strony internetowej.
“Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.

NADRUK NA KOSZULKACH

Zapraszamy do kontaktu w sprawie dodatkowych informacji o naszych usługach.

Interesuje cię nadruk. Chcesz wiedzieć ile to kosztuje, skontaktuj się z nami przez formularz, mail lub telefon.
Podaj ilość sztuk koszulek. Liczbę miejsc do nadruk. Prześlij grafikę lub napisz co ma znajdować się na koszulce.